Pivo zdarma k hlavnímu jídlu

U Panského mlýna 267/28, 74706 Opava
Zpět na výpis

Přijďte posedět a ochutnat místní pivo z minipivovaru Panský Mlýn - opravdová místní specialita.

O aktivitě

Typ aktivity
Jídlo a pití
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

Mlýnská restaurace

U nás dostanete k dispozici jídelní lístek a bude o vás pečováno s precizností, tak jako kdykoli jindy, kdy k nám zavítáte. Nabízí se tedy ideální příležitost pro firemní obědy, oslavy přes týden, promoce či jen přirozeně poklidný oběd.
Vaříme poctivá jídla s ohledem na výběr surovin. Zaměřili jsme se na místní chovatele a pěstitele, jež nabízí to nejlepší ze svých farem. Vzhledem k tomu, že se v areálu nachází sádka pstruhů, zaručujeme čerstvost a kvalitu ryb, které Vám budou servírovány. Obsah v našich hrncích se mění v závislosti na sezoně a přirozeně i na mlsných pusách nás všech.

Mini pivovar

Náš sládek pro Vás s láskou a úctou k pivu připravil 4 druhy tohoto oblíbeného moku, které pro svou sílu a krásu byly pojmenovány po medvědech.

Z čepovaných piv, které pravidelně vaříme v našem minipivovaru, vám můžeme nabídnout 10° Brtníka, 12° Grizzlyho , 11°Baribal polotmavý a nebo Kodiaka 15°. Nepodcenili jsme ani výběr vín, nabízíme Vám pestrý výběr z francouzských, italských a českých vinic. Po každém dobrém jídle by měl následovat digestiv, neboli nápoj s blahodárným účinkem na žaludek a trávení. Na zdraví!

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Minipivovar, restaurace a penzion Panský Mlýn Opava

Panský mlýn je minipivovar s restaurací na okraji Opavy, tam kde se město stává vesnicí a vesnice už rovnou přechází v pole. Právě zde, den co den, náš sládek pokračuje v alchymii u varen piva, abychom Vás mohli pohostit tím nejlepším, co dokážeme. V kuchyni malebné budovy mlýna z konce 15. století to v kastrolech a kastrůlcích bublá a voní. Naši kuchaři milují venkovskou kuchyni a nejen tu českou.

Jak uplatnit benefit

Benefit získáte na místě - stačí, když se prokážete turistickou kartou u obsluhy a bude Vám poskytnut benefit.

BENEFIT s turistickou kartou

Pivo zdarma k hlavnímu jídlu.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Minipivovar, restaurace a penzion Panský Mlýn Opava
U Panského mlýna 267/28, 74706 Opava
Kontaktujte provozovatele
+420 604 222 280