Fitness

Veleslavínova 299/6, 74601 Opava
Zpět na výpis

Fitness není sezónní záležitost nebo koníček. Fitness je životní styl...

O aktivitě

Typ aktivity
Relax a volný čas
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

Fitness sál

Ve fitness sále s kardio zónou si můžete zacvičit a posílit své tělo pod odborným vedením. Zkušení trenéři vám dokážou nejen profesionálně poradit, ale i sestavit individuální programy šité na míru. Sportovní zařízení špičkové kvality v příjemném a klimatizovaném prostředí je zárukou efektivního tréninku. V našem Vitamin baru si určitě vyberete jak ze široké nabídky nápojů, tak i z doplňků výživy, které vás nabudí k dalším životním výkonům.


Funkční zóna

Funkční trénink se již nějakou dobu těší velké oblibě. Přirozeným způsobem zapojuje do činnosti maximální množství svalových skupin, a to tak, aby byly co nejvíce napodobeny běžné aktivity lidského těla. U nás ve funkční zóně máte možnost využít nepřeberné množství nářadí a pomůcek jako je závěsný systém TRX, GUN-eX, balanční podložka Bosu, lodní lana, boxovací pytel, Core bagy, Kettlebelly, pneumatika, medicinbaly a další.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Health Park

HEALTH PARK je špičkové wellness centrum, které nabízí širokou paletu aktivit a služeb pro váš volný čas. U nás si můžete nejen aktivně zasportovat, ale také se zrelaxovat a odpočinout si. Našim cílem je poskytnout vám příjemné místo pro znovuobnovení tělesné i duševní pohody.

V našem wellness centru najdete pod jednou střechou fitness zónu s rozmanitou nabídkou posilovacích strojů a kvalitně vybavenou kardio částí. O patro výše na vás čeká moderně zařízená funkční zóna. K dispozici je také prostorný aerobní sál, ve kterém probíhají cvičební lekce se zkušenými instruktory.

Součástí komplexu je také rozsáhlá SPA zóna, kde se můžete těšit na relaxační a ochlazovací bazén, whirlpool, kneippův chodník, solnou a aroma páru, finskou a bylinkovou saunu, infrasaunu a saunu pod širým nebem. Nechybí zde ani prostor pro odpočinek a bar pro vaše osvěžení. V naší nabídce máme i různé druhy masáží, ze kterých si určitě vybere každý.

Jak uplatnit benefit

Po předložení platné turistické karty získáte kávu zdarma.

BENEFIT s turistickou kartou

Káva zdarma.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Health Park
Veleslavínova 299/6, 74601 Opava
Kontaktujte provozovatele
+420 725 045 190