Káva k hlavnímu jídlu z jídelního lístku zdarma

Jaselská 433/10, 74601 Opava
Zpět na výpis

Co třeba prožít zábavný večer v naší restauraci při rozmanitém jídle? Restaurace U Náhonu Vás oslní příjemným prostředím a rozmanitou nabídkou jídel. Atmosféra restaurace posílí Váš dojem, že jste se ocitli na výjimečném místě. V letních i zimních měsících Vám nabízíme možnost využít naši zahrádku.

O aktivitě

Typ aktivity
Jídlo a pití
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

Atmosféra restaurace posílí Váš dojem, že jste se ocitli na výjimečném místě. V letních i zimních měsících Vám nabízíme možnost využít naši zahrádku.

Autentická restaurace s wifi zdarma
Mysl Vám očaruje naše bohatá nabídka čerstvě připravovaných jídel. Ze specialit našich salátů si vybere opravdu i mlsný jazýček. Nabízíme s láskou dělané dezerty – osvěžující zmrzlinu i čerstvé palačinky. Zajděte k nám na oběd či večeři. Díky internetu zdarma můžete kdykoliv pracovat nebo být jen v kontaktu s přáteli.

Speciální jídelníček / dieta / alergie?
Neváhejte si vybrat mezi našimi vegetariánskými pokrmy a těšte se na příjemný zážitek! Ukážeme Vám, jak jednoduchá může být zdravá strava a z jak široké nabídky u nás přitom máte na výběr.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Restaurace U Náhonu

Restaurace U náhonu se nachází na Jaselské ulici u Městských sadů nedaleko fotbalového hřiště, basketbalové haly a koupaliště.

Jak uplatnit benefit

Benefit získáte na místě - stačí, když se prokážete turistickou kartou u obsluhy a bude Vám poskytnut benefit.

BENEFIT s turistickou kartou

Káva k hlavnímu jídlu z jídelního lístku zdarma.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Restaurace U Náhonu
Jaselská 433/10, 74601 Opava
Kontaktujte provozovatele
+420 608 723 244