Káva zdarma k medovníku

Zámecká 3, 74715 Šilheřovice
Zpět na výpis

Jsme medonauti a každý den jsme až po uši v medu. Ponořte se do něho s námi. V objetí anglických zahrad kolem zámku Šilheřovice u nás ochutnáte ty nejlepší medové dobroty z našich úlů i od včelařů z celého Česka a pořídíte 100% přírodní včelí produkty na doma. Po prohlídce zámku Šilheřovice, procházce parkem nebo partičce golfu nenajdete lepší místo, kde zahnat chutě na sladké i malý hlad.

O aktivitě

Typ aktivity
Jídlo a pití
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

Jsme Medoo – včelaři a milovníci medu. Navazujeme na tradici našich otců a dědů a rodinnou výrobnu medu rozšiřujeme o e-shop s nabídkou těch nejlepších včelích produktů z našich úlů i od včelařů z celého Česka.

Fungujeme na principech sociálního podnikání a těm, pro které život nebyl med, dáváme v Medoo šanci.

Zastavte se u nás na medovou zmrzlinu, domácí medovník a sezonní medové speciality. Na malý hlad si dáte krajíc domácího chleba s medovicovým lesním medem posypaný nasekanými vlašskými ořechy. Velký hlad zaženete grilovanou pštrosí klobásou v našem hebkém makovém rohlíku.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Medoo

Říkáme si Medoo a jsme rodinná firma, sociální podnik. V šilheřovickém parku, kousek od Ostravy, provozujeme naši Zámeckou medárnu. Místo funguje jako manufaktura, bistro a obchůdek v jednom.

Jak uplatnit benefit

Benefit získáte po předložení turistické karty u obsluhy.

BENEFIT s turistickou kartou

Káva dle vlastního výběru zdarma k medovníku.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Medoo
Zámecká 3, 74715 Šilheřovice
Kontaktujte provozovatele
+420 734 467 089