Sleva 10 % v zámecké restauraci Štáblovice

Štáblovice 1, 74782 Štáblovice
Zpět na výpis

Do malebné vesničky Štáblovice, kde se náš resort nachází, vede mnoho cyklostezek, které jsou ideální pro rodinný výlet na kolech, který můžete zakončit v naší restauraci.

O aktivitě

Typ aktivity
Jídlo a pití
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

V naší stylové Zámecké restauraci nabízíme našim hostům kompletní servis. Naši kuchaři Vám naservírují především domácí pokrmy s prvky moderní gastronomie. Při vaření využíváme čerstvé a lokální suroviny a na naší zahradě vypěstované bylinky. Snažíme se vařit především sezónně, a proto je náš jídelní lístek často obměňován. Dobově řešený interiér, který Vás při vstupu ihned zaujme, nabízí pohodlné zázemí pro rodinné oslavy, večírky a jiné společenské akce. Restauraci dominuje velkorysá zahrada s posezením, která Vás nadchne svou atmosférou a spolu s výhledem na přilehlý zámek ve Vás umocní pocit klidu a doslova Vás pohladí na duši. Do malebné vesničky Štáblovice, kde se náš resort nachází, vede mnoho cyklostezek, které jsou ideální pro rodinný výlet na kolech, který můžete zakončit v naší restauraci, dát si něco dobrého k snědku, odpočinout si a nabrat síly na další cestu. Jsme si jisti, že u nás strávíte krásné a pohodlné chvíle u dobrého jídla a pití. Pro děti máme k dispozici rozsáhlé venkovní hřiště.

Aktuální informace otevírací doby naleznete na stránách www.stablovice.cz či na tel. čísle 602 228 228 nebo zameckarestaurace@stablovice.cz

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zámek Štáblovice

Zámek ve Štáblovicích je usazen v mírném svahu naproti kostelu sv. Vavřince a shlíží na dění v obci již po dobu více než 500 let. V historii byl sídlem mnoha šlechtických rodů, přestál doby úpadku a ohrožení a zažil období rozkvětu a zvelebování. Od roku 2021 je otevřen veřejnosti, která může v rámci prohlídkového okruhu navštívit nejreprezentativnější prostory zámku. Průvodci a průvodkyně v dobových kostýmech provedou návštěvníky erbovním sálem nebo také renesanční síní zbudovanou v 16. století. Barokní schodiště je zavede do piana nobile zámku, kde si budou moci prohlédnout reprezentativní salóny, jídelnu, ale také prostory, v nichž měl poslední štáblovický baron svoji ložnici a pracovnu.


V zámeckém parku, jenž je volně přístupný ve dnech, kdy je otevřen zámek, je možné obdivovat původní staleté stromy, ale také křehkou krásu kvetoucích rostlin. A pro děti bude od prázdninových měsíců připravena objevná cesta za tajemstvími zámeckého parku.

Jak uplatnit benefit

Po předložení karty obsluze, Vám bude poskytnuta sleva ve výši 10 %.

BENEFIT s turistickou kartou

Sleva 10 % z celkové útraty nad 500 Kč v zámecké restauraci.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Zámek Štáblovice
Štáblovice 1, 74782 Štáblovice
Kontaktujte provozovatele
+420 602 228 228