Sadařova naučná stezka

Sosnová 107, 79312 Sosnová
Zpět na výpis
Rezervovat aktivitu
(Aktivitu lze zakoupit pouze na 90 dní dopředu)
Objednávka

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Přijeďte si užít naší Sadařovu stezku, která se uskuteční za příznivého počasí každou sobotu. Děti se zabaví na samoobslužných stanovištích, vydovádí se v dětském lanovém centru, prožijí den v sadech v Sosnové.

O aktivitě

Typ aktivity
Relax a volný čas
Zábava a akce
Vhodné pro
Rodiny s dětmi
Lze provozovat za počasí
Časová náročnost
3 hodiny

Každé dítě při vstupu dostane kartičku mladého sadaře, do které bude zaznačeno plnění jednotlivých úkolů. Dítěti v doprovodu rodičů bude následně umožněn vstup na stezku v daném rezervačním čase.

Vstup bude probíhat vždy od 9:00 do 9:30 hod. POZOR – rezervace nutná !!!

Aby dítě mělo po dobu absolvování stezky dostatek ovoce a tekutin, dostane při vstupu SVAČINKU v podobě naší šťávy, přesnídávky a ovocné tyčinky... Zároveň v CÍLI je ohniště a proto si můžete přinést vlastní špekáčky a využít k opékáni. Občerstvení v areálu není zajištěno.

Jsme tradiční česká rodinná firma z podhůří Jeseníků a v ekologickém systému zemědělství hospodaříme již řadu let. Zabýváme se pěstitelskou a výrobní činností – zpracováním vlastních výpěstků, výrobou 100% přírodních šťáv a ovocných přesnídávek značky Vitaminátor.

S ohledem na naše mnohaleté zkušenosti jsme v roce 2019 vybudovali Sadařovu naučnou stezku, kde zábavnou formou představujeme hlavní cíle environmentálního přístupu k šetrné zemědělské činnosti v přírodě. Návštěvníci získají znalosti o šetrných způsobech hospodaření na zemědělské půdě tvořené ovocnými sady, ornou půdou, lesy a rybníky. Tyto organizované stezky pořádáme v průběhu školního roku, kdy nás navštěvují hlavně školky a školy z Moravskoslezského kraje.

Platba pouze bezhotovostně přes rezervační formulář.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Sadařova stezka

Je vytvořena s cílem názorně a zábavně ukázat hlavní cíle environmentálního přístupu šetrné zemědělské činnosti v přírodě. Návštěvníci získají znalosti o šetrných způsobech hospodaření na zemědělské půdě tvořené ovocnými sady, ornou půdou, lesy a rybníky.

Jak uplatnit benefit

Vstupenku si můžete objednat online - pak stačí pouze objednat, zaplatit a přijde Vám vstupenka, kterou předložíte v sadu.

BENEFIT s turistickou kartou

15% sleva na prohlídku Sadařovy stezky

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Sadařova stezka
Sosnová 107, 79312 Sosnová
Kontaktujte provozovatele
+420 732 266 635