Úniková místnost - Agent 007

Vyhlídalova 2115/11, 74601 Opava
Zpět na výpis

Prožijte hodinu zábavy, adrenalinu a důvtipu v escape místnostech. Zveme Vás k interaktivním hrám, kde uplatníte postřeh, logiku, šikovnost a důvtip. K výzvám, které je lépe zdolávat spoluprací s přáteli než samostatně. Vyzkoušejte si, jaké to je otevírat zámky, vykrást trezor, hledat otisky, obcházet zabezpečení a mnoho dalších.

O aktivitě

Typ aktivity
Zábava a akce
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Lze provozovat za počasí

Výborná příležitost pro Vás a Vaše přátelé, rodinný výlet s dětmi, nebo strávení nezapomenutelných chvil s Vaší drahou polovičkou.

Úniková hra je zasazena do prostředí výcvikového střediska agentů britské tajné služby.

Ocitnete se v pečlivě zabezpečené místnosti, která je navržena, aby otestovala jak efektivně dokážete spolupracovat jako tým.

Čeká vás 60 minut hledání indícií, luštění hlavolamů a celou tu dobu si budete užívat zábavy v týmovém duchu.

Dokážete prolomit zabezpečení a uniknout z místnosti?

Máte mladší děti a chcete je vzít sebou?
Minimální věk hráčů je pouze doporučený. Z osobní zkušenosti víme, že naše únikové hry dovedou hrát děti samostatně od 10 let. Mladší děti si užijí průběh hry, pokud budou hrát s rodiči.

Chcete hrát ve více hráčích, než je doporučeno?
Nedoporučujeme vám to a to i přesto, že naše hry nemají lineární scénáře a je možné řešit ve stejnou chvíli různé hádanky. Jednotlivé hry jsou navrženy pro 2-6 hráčů. V tomto počtu vám můžeme zaručit, že se během hry budou bavit všichni hráči a nikdo nebude stát opodál se založenýma rukama. Ve zcela výjimečných případech je možné hrát v osmi hráčích.

Jak dlouho hra trvá?
Přijďte prosím 5 minut před začátkem vaši hry. Samotná hra trvá 60 minut a po jejím skončení je prostor pro sdílení zážitků ze hry a focení. Celkově u nás strávíte přibližně 75 minut.

Zajímá vás, jak se máte obléknout?
Vezměte si pohodlné oblečení, které obvykle nosíte, když jdete do města. Nepotřebujete mít speciální převlečení.

Obáváte se obtížnosti hry nebo strašidelných efektů?
Naše hry jsou záhadné, nikoliv strašidelné. Pokud budete potřebovat opustit místnost z jakéhokoliv důvodu, můžete použít bezpečností tlačítko pro otevření dveří, které jsou v průběhu hry obvykle uzamčeny. Po celou dobu vám bude k dispozici obsluha. Ta vám může případně poradit, jak máte pokračovat ve vašem dobrodružství.

Jsou zapotřebí nějaké speciální vědomosti a dovednosti?
Ne. Ke hře budete potřebovat pouze zdravý selský rozum a dobrou náladu. Nikdo vás nebude zkoušet z matematiky, chemie nebo dějepisu. Dokonce nebudete potřebovat ani nadměrnou fyzickou sílu. „Jediný sval, který budete potřebovat je mozek.“

Zajímá vás, jak si můžete vytvořit rezervaci?
Na našich webových stránkách, když vyplníte online rezervační formulář. Rezervace tzv. na poslední chvíli (vytvořená ve stejný den, kdy chcete hrát hru) je možná pouze telefonicky.

Jak je to s parkováním?
Parkování se nachází přímo u vchodu a obsluha má na zaparkované vozidla výhled.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Escapegame.cz

Provozujeme únikové místnosti v Ostravě, Opavě a ve Frenštátu pod Radhoštěm. Neustále vyvíjíme nové a zajímavější hlavolamy a zvyšujeme technologickou vyspělost, aby každý únik z místnosti byl vzrušujícím zážitkem pro všechny hráče.

Jak uplatnit benefit

Slevu získáte předložením turistické karty na recepci únikové místnosti.

BENEFIT s turistickou kartou

Sleva 200,- Kč na hru v únikové místnosti při minimálním počtu 3 hráčů.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Escapegame.cz
Vyhlídalova 2115/11, 74601 Opava
Kontaktujte provozovatele
+420 777 269 321