Vstup do aquaparku

Kostelní 2075/28b, 74721 Kravaře
Zpět na výpis

Ať je hezky nebo zima, u nás v aquaparku je vždy prima! Přivítáme děti do 1 roku, jejich rodiče, puberťáky i důchodce. Holky i kluky. Tak neváhejte a přijďte si to k nám užít.

O aktivitě

Typ aktivity
Relax a volný čas
Sport a aktivity
Zábava a akce
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

Aquapark je samostatnou částí sportovního komplexu Buly Aréna.

Hlavní bazén je určen pro relaxaci návštěvníků. V bazénu vás upoutá několik různých chrličů, vodních děl, masážní lavice a lehátka, jeskyně s bublery a vodopádem. Hlavní atrakci tohoto bazénu tvoří divoká řeka. Součástí bazénu jsou i dvě plavecké dráhy. Měří 25 m na délku a jsou doplněny startovacími bloky. Teplota vody v tomto bazénu je 30 º C.

Po schodišti je přístup k atrakci whirlpool. Whirlpool je určen pro 6 osob. Teplota vody dosahuje 34 ºC. V další části bazénové haly se nachází dva bazénky pro děti s vodním hřibem. Hloubka vody v těchto bazénech je 40 a 60 cm. Teplota vody je 30 ºC. 65 metrů dlouhý tobogán, vedený venkovním prostorem, je přístupný po schodišti.

K dispozici je také bar s občerstvením pro veřejnost v části bazénové haly i ve vstupním vestibulu. Sauna, pára, solárium a masáže jsou provozovány v 1. podlaží areálu.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Aquapark Kravaře

V areálu aquaparku Kravaře naleznete vířivku, sauny, 65 metrů dlouhý tobogán, plavecký bazén a mnoho dalšího. U nás se vyřádí děti i dospělé osoby.

Jak uplatnit benefit

Při vstupu do aquaparku se prokážete platnou Turistickou kartou, vyberete si typ/délku vstupného a pak už jen čerpáte výhody.

BENEFIT s turistickou kartou

Sleva 15 % na vstupné do aquaparku a sauny.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Aquapark Kravaře
Kostelní 2075/28b, 74721 Kravaře
Kontaktujte provozovatele
+420 553 777 591