Ubytování

Svatoňovice, 49.82357, 17.668692
Zpět na výpis

Oblast proslula Dietelovým seriálem Velké sedlo. Navštivte i Vy tuto nádhernou krajinu a alespoň na chvíli se staňte její součástí!

O aktivitě

Typ aktivity
Relax a volný čas
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

Věříme, že naše netradiční a bohatá nabídka zaměřená především na sport a turistiku bude i pro Vás zajímavá a že se spolu brzy setkáme přímo v malebném prostředí, které náš penzion obklopuje. Penzion Velké sedlo se nachází 300 metrů pod hrází Kružberské přehrady. Tato oblast je ekologicky nejčistší oblastí v České republice. Oblast proslula Dietelovým seriálem Velké sedlo. Navštivte i Vy tuto nádhernou krajinu a alespoň na chvíli se staňte její součástí!

Ubytování
Celková kapacita penzionu je 27 lůžek a 2 přistýlky. Kromě toho se naši hosté mohou ubytovat také ve čtyřech chatkách. V každé chatce je 5 lůžek a 1 přistýlka. Naše celková kapacita je tedy 47 míst a 6 přistýlek.

Na všech pokojích penzionu je teplá a studená voda, na patře jsou k dispozici sprchy a WC. V areálu je WiFi připojení, na pokojích je rozvod pro TV příjem. Součástí ubytovacího zařízeni je společenská místnost vybavená televizí. Příslušenstvím každé chatky je topení a venkovní posezení. Chatky mají vlastní parkoviště a společné sociální zařízení.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Penzion Velké sedlo

Penzion Velké sedlo se nachází 300 metrů pod hrází Kružberské přehrady. Tato oblast je ekologicky nejčistší oblastí v České republice.

Jak uplatnit benefit

Po předložení karty na recepci nebo u obsluhy, Vám bude poskytnut benefit.

BENEFIT s turistickou kartou

Ubytování na 4 noci (od pondělí do pátku) za cenu 3 nocí.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Penzion Velké sedlo
Svatoňovice, 49.82357, 17.668692
Kontaktujte provozovatele
+420 602 668 068