Sleva 10 % na útratu v restauraci

náměstí Republiky 450/17, 74601 Opava
Zpět na výpis

Jsme milovníci dobrého jídla, pití a zdravého životního stylu. A hlavně, jsme patrioti. Náš kraj máme rádi, a věříme, že je třeba budovat silnou regionální komunitu pro rozvoj nás všech. Proto se snažíme podporovat a nakupovat hlavně u místních dodavatelů, což je i zárukou čerstvosti a kvality surovin, ze kterých každé ráno jídlo tvoříme.

O aktivitě

Typ aktivity
Jídlo a pití
Vhodné pro
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

Ráno si vždy vychutnáme bohatou snídani z místních produktů, k obědu nesmí chybět kvalitní domácí polévka v kombinaci s jedinečným hlavním jídlem a odpolední siestu si neumíme představit jinak, než v pohodlné židli s výhledem na okolí a s voňavou kávou. Večer zakončíme posezením s přáteli u sklenky dobrého vína nebo něčeho ostřejšího. Dáváme přednost moderní a lehké kuchyni, vždy připravené z čerstvých surovin s jasným původem.

…a tak vznikl příběh Café Restaurantu Mincovna. Pojďte to s námi aspoň na chvilku prožít také. Protože o tom všem je naše restaurace, Café Restaurant Mincovna.

Své si v jídelním lístku najdou i vegetariáni a milovníci zeleniny obecně, která je alfou-omegou naší kuchyně. Pyšníme se bohatým výběrem kvalitního alkoholu a dobré kávy.

I v naší restauraci nechybí vysokorychlostní připojení k internetu.

Těšíme se na viděnou… a dobrou chuť!

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Café Restaurant Mincovna

Stylová hotelová restaurace Café Restaurant Mincovna je příjemná restaurace s moderním a čistým designem. Pozitivní atmosféru dotváří velká francouzská okna s výhledem na centrum města Opavy. Na místě naší restaurace kdysi stávala mincovna. Proto se celým interiérem i naším příběhem pozvolna line tématika staré ražby mincí na důkaz a vzdání pocty rukodělné zručnosti dřívějších lidí.

Jak uplatnit benefit

Po předložení karty obsluze, Vám bude poskytnuta sleva ve výši 10 %.

BENEFIT s turistickou kartou

Sleva 10 % na celkovou útratu.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Café Restaurant Mincovna
náměstí Republiky 450/17, 74601 Opava
Kontaktujte provozovatele
+420 603 109 555