100% vylisovaná šťáva Vitaminátor

Nákladní 3002/2, 74601 Opava
Zpět na výpis

Vitaminátor zpracovává výhradně české plodiny, které se urodily v naší zemi. Většina produkce pochází z vlastních sadů, část je zakoupena od certifikovaných českých pěstitelů. Ovoce i zelenina se sklízí zralá, plná vitamínů a zdraví prospěšných látek. Chemii se vyhýbáme, chytrým technologiím zpracování nikoli. V našich výrobcích nenaleznete žádné konzervanty, přesto Vám šťáva vydrží díky speciálnímu balícímu systému po otevření čerstvá až 21 dní.

O aktivitě

Typ aktivity
Jídlo a pití
Vhodné pro
Bez bariér
Páry
Přátelé
Rodiny s dětmi
Senioři
Lze provozovat za počasí

Jsme tradiční česká rodinná firma z podhůří Jeseníků a v ekologickém systému zemědělství hospodaříme již řadu let. Zabýváme se pěstitelskou a výrobní činností – zpracováním vlastních výpěstků, výrobou 100% přírodních šťáv a ovocných přesnídávek značky Vitaminátor.

Naším cílem je vyrábět kvalitní a zdravé produkty vhodné pro všechny generace. Nechceme konkurovat množstvím a zahltit supermarkety. Vyrábíme především pro spotřebitele, kteří vědí, že ovoce z našich zahrádek je pro ně nejlepší. Během našeho 8letého působení na trhu jsme se naučili zacházet se surovinami šetrně a odpovědně.

Každý litr 100% přírodní šťávy Vitaminátor je vyroben přibližně z 1,7 kg ovoce a zeleniny. Vyrábíme průběžně po celý rok převážně z našich vlastních sadů.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Podniková prodejna Vitaminátor

V naší podnikové prodejně VITAMINÁTOR naleznete nejen sortiment VITAMINÁTOR, ale zboží od dalších regionálních dodavatelů.

Seženete u nás tedy také likéry a lihoviny od firmy Herbaalko ze Štítiny, koření od firmy SanusVia, sirupy od Slezská zahrádka z Opavy, produkty od firmy NATURAL Jihlava, výrobky od firmy Semix, čaje, bonbóny, kapky, sirupy od firmy Valdemar Grešík, lyofilizované ovoce, sušené ovoce, ovocné tyčinky, bylinkové soli a mnoho dalších výrobků.

Jak uplatnit benefit

Po předložení turistické karty vám bude sleva poskytnuta přímo v podnikové prodejně.

BENEFIT s turistickou kartou

1+1 na 100% vylisovanou šťávu Vitaminátor o velikosti 150 ml. Platí na jakoukouliv příchuť.

Jak uplatnit benefit?
Kontakt
Podniková prodejna Vitaminátor
Nákladní 3002/2, 74601 Opava
Kontaktujte provozovatele
+420 732 266 635